Profesjonalny system filtracji

Świeża woda w zasięgu ręki !

Filtry BRITA Professional instalowane w naszych dystrybutorach gwarantują, że na jakość filtrowanej wody nie wpływają jakiekolwiek osady z sieci wodociągowej. Blok węgla aktywnego, zastosowany w filtrach BRITA Professional, skutecznie zatrzymuje znajdujące się w wodzie pitnej substancje, które mogą negatywnie wpływać na smak, zapach lub wygląd wody. Blok węglowy dzięki porowatej strukturze zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki i zanieczyszczenia do 0,5 µm (zgodnie ze standardem NSF).

Ciesz się czystą i orzeźwiającą wodą w każdym miejscu!

Wyjątkowo prosta kontrola wymiany filtrów

Innowacyjna aplikacja Filter Manager firmy BRITA zapewnia naszym klientom najwyższą wygodę i komfort planowania. Aby otrzymywać powiadomienia o zbliżających się terminach wymiany wkładów filtracyjnych wystarczy zainstalować aplikację, z którą będziecie mieć Państwo pełną kontrolę nad wymianą filtrów. Korzyści wydają się oczywiste: narzędzie umożliwia centralne monitorowanie wszystkich miejsc instalacji i stanowi gwarancję regularnej wymiany filtrów. Usługa jest dostępna bezpłatnie na smartfon i tablet, a obsługa aplikacji jest wyjątkowo intuicyjna. Aplikacja może zostać pobrana za pośrednictwem kodu QR Code umieszczonym na wkładzie filtracyjnym lub ze sklepów App Store i Google Play. Aplikacja została zoptymalizowana pod kątem systemów iOS i Android.

Pobierz aplikację andorid appstore

System zabezpieczenia przed zalaniem wodą

Water Block to unikalne urządzenie zaprojektowane z myślą
o ochronie przed przypadkowym zalaniem pomieszczenia.

Zawór posiada mechaniczny licznik wody, który monitoruje ilość wody jaka przez niego przepływa. Gdy ilość ta przekroczy wartość ustaloną przez użytkownika urządzenie odetnie dopływ wody. Blok wodny wyposażony jest w integralny system filtrów wodnych w celu ochrony przed­ zanieczyszczeniami. Urządzenie jest łatwe w montażu na dowolnych instalacjach wodnych do średnicy ¾”. Zakres pomiaru można ustawić pomiędzy 5-50 litrów. Opcjonalnie Water Block wyposażony jest w spust resetu, który pozwala na odblokowanie urządzenia bez konieczności jego demontażu.

Dołącz do nas: